Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Tarihimiz

2007 yılında kurulan şirketimiz 10 yılı aşkın sektör deneyimi, tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Yangın ve güvenlik sektörüne farklı bir bakış açısı ile yaklaşan şirketimiz kazançtan önce müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini artırarak piyasada farklı bir yer almaktadır. Gerek ürün kalitesinden gerek hizmet kalitesinden taviz vermeden çalışarak önde gelen kuruluşlar arasında ilk tercih edilen bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Her türlü yangın ve güvenlik malzemelerinde ürün yelpazesini geniş tutarak sizlere kolaylık sağlamak için buradayız. Memnun müşteri portföyümüzle daha da hızlı adımlar atacağımıza tüm kalbimizle inanmaktayız.

İYİLER MUTLAKA KAZANIR.

Misyonumuz

Kaliteli ve uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin beklentisini ve ihtiyaçlarını satış öncesi ve satış sonrasında en güvenilir ve verimli biçimde üstün hizmet sunmak sektördeki yerimizi muhafaza ederek Pazar payımızı artırmak ve müşteri memnuniyetini sadakatini sağlamak ve çalışanlarımıza ve topluma değer katarak sürekli iyileştirme sağlamaktır

Vizyonumuz

Yapacağımız tüm işlerde öncelikli ilkemiz Dürüstlük ve doğruluk olan firmamızı her geçen gün geliştirerek yenileştirerek ve büyüterek Teknolojiye ayak uydurarak yarınlara taşımaktır.

Whatsapp
Akademi Yangın
Akademi Yangın
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?