Yangın Söndürme Cihazları Üretiyoruz

Yangın Söndürme Cihazları Üretiyoruz
27.01.2018
1.884

Yangın anında yapılan doğru müdahale yangının yayılmasını ve daha fazla zarar vermeyi engeller. TSE standartlarına uygun olarak üretilen yangın söndürme cihazları bu konuda en etkili olan unsurlardır. Firmamız yangın söndürme adına gerekli olan bütün cihazları üretmektedir. Ürettiğimiz yangın söndürme cihazları arasında;

 • Yangın tüpü askılığı:

  Tüplerin yangın dolabının yanına veya uygun yere asılmasını sağlayan aparatlardır. Ayaklı olan yangın tüpleri ürünün kullanımını kolaylaştırır.

 • Yangın dolapları:

  İki çeşit dolap üretimi yapmaktayız. Birincisi yangın tüplerinin konulduğu tiptir. İkincisi ise kuru sistemin yerleştirildiği tiptir.

 • Portatif askılı otomatik yangın söndürme cihazları:

  10 ve 6 kg ağırlığında ürettiğimiz portatif askılı söndürme cihazları TS 11749 standartlarındadır. Özel preslerde sıvama metodu kullanılarak üç parçalı gövdeden imal edilmiştir. İçeriğinde ithal Vicex ABC söndürücü toz bulunur. Taşıma kolaylığı sağlayan tüpün sabitleyici özel askısı bulunur. İthal manometri vardır. TS 11169 standartlarına uygun itici tüp ve sistemi boşaltmaya yardımcı ithal sprink bulunur. Elektrostatik boyalı olup gövdesi çelik çekme metoduyla üretilmiştir.

 • Genel Maksatlı CO2 yangın söndürme cihazları:

  10 ve 5 kg olarak üretilen cihazlarımız TSE 11169 standartlarına uygundur. Özel alaşımlı gövdesi dikişsizdir. Emniyet sistemli valf TS 1520 standartlarındadır. %99 saflıkta CO2 bulunur. Kar yapıcı nozulu özel divizörfüdür. Dayanıklı çelik ve yay destekli hortumdan oluşan ürünümüz elektrostatik boyalıdır.

 • Tekerlekli yangın söndürme cihazları:

  Farklı kilolarda ürettiğimiz cihazımız TSE 11749 standartlarına uygundur. Sıvama metodu kullanılarak özel preslerde tek kaynaklı gövdesi elektrostatik boyadır. ABC toz söndürücüsü, manometre, vana ithaldir. Uygun basınça dayanıklı hortumu vardır.

 • Araç tipi yangın söndürme cihazları:

  1 ve 2 kg olarak ürettiğimiz cihazlarımız TS 862 standartlarındadır. ABC toz söndürücüsü, manometresi ithaldir. Taşıma kolaylığı sağlayan özel sabitleyici askı bulunur. Tek kaynaklı gövde elektrostatik boyayla boyanmış olup vanası pirinç tetiktir.

 • Genel maksatlı yangın söndürme cihazları:

  Farklı kilolarda ürettiğimiz cihazlarımız TS 862 standartlarındadır. Tek kaynaklı gövdesi elektrostatik boyadır. Söndürücü tozu ve manometresi ithaldir. Tetik vanası pirinç olup özel sabitleyici askısı vardır.

Bütün cihazlarımıza basınç testi uygulanır. Kontrollü çalışmasını saplayan vanalar CE belgelidir. Her bir ürünümüz TSE standartlarında ve ISO kalite yönetimine göre üretilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Akademi Yangın
Akademi Yangın
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?